İstanbul Türkiye'de
Saç Ektirmeniz
İçin Sebepler

Bir süredir saç ektirmeyi düşünüyorsanız muhtemelen fiyatlardan haberdarsınızdır. İngiltere veya Amerika Birleşik Devletleri'nde saç ekim ameliyatının maliyeti 15.000 Sterlinden fazla olabilir. Maliyetler ne kadar saç ekimi yapılacağıyla değişmekle birlikte ortalama işlemlerde fiyatlar 4000 ila 15000 Euro arasında değişim göstermekte. Türkiye'deki işlemlerin ortalama fiyatları ise 1600 ila 3000 Euro arasında değişmektedir.

En Doğal
Saç Ekimi
Sonuçları

Firmamız Türkiye'nin ilk saç ekimim kliniklerinden biridir. Üyeleri 16 yıllık tecrübeye sahip bir ekip ile çalışıyoruz. Bugüne kadar 15.000'den fazla başarılı operasyon gerçekleştirdik. Saçınızın rengi ve kalınlığı ve hatta cildinizin rengine göre her ihtiyacınız için gerekli saç ekim işlemlerini gerçekleştirebilmekteyiz. Doğru yöntemi tespit edip uygulayabilecek uzman bir kadro ile çalışmaktayız. Saçlarınız geri döndükten sonra görünümünüz tamamen değişir. Doğru saç çizgisi uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilir. Saç dökülmesi, toplanmış graft sayısı ve başlangıçtaki saç stili hakkında yapılacak en iyi tahmini uzman kadromuz gerçekleştirmektedir. Tüm bunlar düşünüldüğünde saç ekiminiz gerçekleştirildiğinde oluşan sonuçlar ayırtedilemeyecek ölçüde doğal olacaktır. Ekibimiz bu konuda Türkiye'nin ilk ekiplerinden biri olup 16 yıldır aynı kadrodan oluşmaktadır.

Konaklama

The Elysium Otel İstanbul'daki rakipleri arasında sıyrılan ücretsiz wifi hizmeti veren 24 saat oda servisi hizmeti bulunan muhteşem bir 5 yıldızlı oteldir. Otel bünyesinde bir spor salonu, restoran, spa ve lobi hizmetleri bulunmaktadır. Olağanüstü bir seyahat deneyimi için kişiliğe sahip lüks 5 yıldızlı otel şehrin kalbinde yer almaktadır. Elysium Otel ilham verici, gerçek ve eşsiz bir güzelliğe sahiptir. Samimi ve bir yandan da şehrin tüm dinamiklerini izlemenizi sağlayan otel odaları ve süitlerle olağanüstü kaliteli bir hizmet sunar. Taksim'deki otelimiz İstanbul dünyasına olan tutku, merak ve ilgi ile beslenmektedir. Yerel lezzetlere sahip restoran ve barını aynı zamanda farklı kültürlerin lezzetlerini tadabilirsiniz. Elysium'da SPA, geleneksel Türk hamamı, kapalı yüzme havuzu, fitness merkezi ve kuaför hizmetleriyle sizi bekliyor...Bizi Arayın!

+90 544 418 88 98

7/24 özel müşteri desteği sağlıyoruz. Bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyin!